Oferta strony www dla szkoły i przedszkola

Nasza oferta obejmuje

Stworzenie pięknej strony internetowej

Udostępnienie programu do jej prowadzenia i zarządzania treściami

Zapewnienie wszystkich usług hostingowych, które są potrzebne do prowadzenia strony

Ty prowadzisz swoją stronę, my dbamy o aspekty techniczne

Nie musisz znać się na informatyce lub programowaniu. Wszystkie aspekty techniczne leżą po naszej stronie. Udostępnimy Twoją stronę w Internecie oraz zapewnimy wszystko, co jest potrzebne do tego, aby działała ona poprawnie.

Kompleksowa oferta/ kompleksowa usługa

Otrzymujesz od nas kompleksowe rozwiązanie. W ramach jednej oferty dostajesz wszystko to, co potrzeba do uruchomienia i prowadzenia strony za bardzo niską cenę. Twoją stronę przygotują specjaliści. Możesz dokładniej poznać naszą firmę odwiedzając stronę www.webinspiracje.pl.

Zobacz ile to kosztuje

Cena jest stała i wynosi tylko 500zł netto* rocznie za każdy rok współpracy. Cena obejmuje całą usługę, to znaczy stworzenie strony, zapewnienie usług hostingowych oraz dostęp do programu, który pomaga prowadzić stronę WWW. W ramach tej ceny Twoi Redaktorzy mogą korzystać z pomocy naszego eksperta. Nie ma żadnych ukrytych opłat czy kosztów aktywacji. Napisz do nas, a uzyskasz jeszcze więcej ciekawych informacji. Zapraszamy serdecznie.

* Należy doliczyć 23% podatku VAT aby otrzymać kwotę brutto (kwota do zapłaty).

Masz jakieś pytania?

Zobacz FAQ (poradnik) lub napisz do nas, a chętnie odpowiemy. Zapraszamy do współpracy.

Możliwości naszego programu są ogromne

Twoja strona może być rozbudowana, a jej prowadzenie to przyjemność.

Możesz publikować aktualności. Łatwo dodasz do nich galerie zdjęć czy filmy Video

Sam ustalasz i kiedy tylko chcesz rozbudowujesz menu swojej strony

Możesz tworzyć konta Redaktorów i przydzielać im prawa do pracy z treściami strony

Wszystkie pliki, obrazy, galerie tworzysz dodając elementy metodą przeciągnij-upuść

Do treści stron i aktualności możesz łatwo dodawać galerie, załączniki, obrazy

Program dba oto, aby raz dodana treść (także zawierająca zdjęcia, galerie itp.) została poprawnie wyświetlona na każdym ekranie (komputer, laptop, smartfon, tablet)

Możesz rozbudować stronę o dodatkowe moduły: kalendarz wydarzeń, ankiety, wyskakujące okna, pogoda i wiele więcej

Widzisz dokładne statystyki oglądalności Twojej strony

... i wiele więcej

Wszystkie przygotowywane przez nas strony są przyjazne także dla urządzeń mobilnych. Raz dodana treść zostanie poprawnie wyświetlona na każdym typie ekranu.

Korzyści z wyboru Inspiracyjnej Szkoły

Pełna kontrola pracy Redaktorów

Możesz określić prawa Redaktorów, którzy wspólnie z Tobą prowadzą stronę. Jedna osoba może tylko dodawać aktualności, inna publikować ważne dokumenty. W każdej chwili możesz zmienić nadane prawa.

Łatwe dodawanie zdjęć

Tworzenie galerii zdjęć lub umieszczanie obrazów w treści artykułów jest bardzo łatwe. Nie musisz martwić się o rozmiar zdjęcia, przyjazną nazwę dla Internetu. Nasz program automatycznie tworzy pokazy slajdów dla galerii, które umieszczasz w treści artykułów oraz skaluje obrazy i dopasowuje je do wielkości ekranu, z którego korzysta czytelnik.

Zabezpieczenie przed przypadkowym usunięciem plików

Jeżeli skasujesz plik, to nasz ekspert łatwo go odzyska. Nic nie przepadnie, nic nie zginie. Możemy łatwo odzyskać skasowane pliki.

Serwer i wszystkie usługi hostingowe w pakiecie

Nie musisz martwić się o uruchomienie serwera i instalacje usług, które są potrzebne do prowadzenia strony internetowej. Wszystkim tym zajmujemy się my. Ty prowadzisz swoją stronę. Wszystko, co związane jest z techniką komputerową, informatyką, serwerami, jest po naszej stronie.

Ochrona Twoich plików

Istnieje możliwość przywrócenia Twojej strony do stanu z określonego dnia! Pełna ochrona plików, codzienna kopia bezpieczeństwa.

Strona przyjazna dla urządzeń mobilnych

Wszystkie strony przyjazne są dla każdego ekranu: komputera stacjonarnego, laptopa, tabletu oraz smartfona. Treści zawsze dodawane są jeden raz. Nasz program dba oto, aby poprawnie wyświetliły się na każdym typie ekranu.

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco

Na naszym kanale Facebook nie tylko publikujemy informacje dotyczące naszej oferty. Znajdziesz tam linki do ciekawych porad, artykuły i informacje dotyczące prowadzenia przez szkoły i przedszkola stron internetowych.

Ikona Facebook